Kategorie

Tech-Parts oferuje maszyny i narzędzia budowlane oraz części zamienne do maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. JCB, Case IH, CAT, Volvo, Komatsu, Manitou, Belle, Wacker, Enar, Atlas Copco, Stayer, Yato.

Części - Oleje i smary - TECH-PARTS

W ofercie posiadamy oleje i smary m.in. takich marek jak: Shell, BP, Lotos, Orlen, Agip, Repsol.

shell20logoShell to największy koncern energetyczny na świecie. Shell od dawna jest jednym z wiodących dostawców znakomitych produktów i usług różnych branż. Oferuje Państwu pełną gamę olejów i smarów. Shell współpracuje z producentami oryginalnego sprzętu i wykorzystuje swoją wiedzę techniczną i doświadczenie, aby dostarczać produkty najwyższej jakości. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego środka smarnego, wiesz, że możesz polegać na Shell.

Dobierz właściwy olej do swojego samochodu, ciężarówki, maszyny budowlanej, maszyny rolniczej lub urządzenia przemysłowego -kliknij tutaj.

BP_logoBP zaspokaja potrzeby klientów dzięki szerokiej gamie środków smarnych dla wszystkich zastosowań przemysłowych, takich jak oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne. Do koncernu BP należą również marki Castrol i Aral.

 

 

LOTOS Oil jest liderem w swojej branży z ponad 30% udziałem w rynku. Przedmiotem działalności LOTOS Oil S.A. jest produkcja i dystrybucja środków smarnych: olejów samochodowych, przemysłowych i smarów, olejów bazowych, a także kosmetyków i chemii samochodowej.

 

Spółka ORLEN OIL zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych. Orlen Oil jest częścią PKN Orlen S.A. - jednej z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej.