Tech-Parts oferuje maszyny i narzędzia budowlane oraz części zamienne do maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. JCB, Case IH, CAT, Volvo, Komatsu, Manitou, Belle, Wacker, Enar, Atlas Copco, Stayer, Yato.

Technika betonu

Maszyny i urządzenia do obróbki betonu to:

  • wibratory pogrążalne do betonu (zasilane elektrycznie, z przetwornicy, pneumatyczne i spalinowe)
  • listwy wygładzające oscylacyjne i wibracyjne (podwójne i modułowe) do powierzchni betonowych
  • zacieraczki elektryczne i spalinowe (pojedyńcze i samojezdne)
  • szlifierki do betonu

 

W ofercie posiadamy maszyny takich producentów jak: Belle (Wlk. Brytania) i Enar (Hiszpania).

Belle Group jest uznanym angielskim producentem lekkich maszyn budowlanych. W 2009 roku spółka stała się częścią grupy Altrad z główną siedzibą we Francji. Produkty Belle są znane przez profesjonalistów na całym świecie. Grupa reprezentowana jest przez dystrybutorów w ponad 90 krajach. Produkty Belle są projektowane tak, aby służyły latami. Dowodem legendarnej wręcz trwałości maszyn Belle jest fakt, iż nasze produkty są jednymi z najczęsciej wybieranymi przez wypożyczalnie maszyn budowlanych.

Bogata oferta produktów Belle obejmuje: maszyny do zagęszczania, taczki i miniwozidła, sprzęt do obróbki betonu, agregtay i narzędzia hydrauliczne, rusztowania i podesty.

 

ENARCO to firma założona w 1964 roku przez inżyniera D. Antonio Casals i grupę partnerów. Od momentu powstania firma projektuje, produkuje i sprzedaje swoje produkty pod marką ENAR. W swojej ofercie posiada sprzęt do wibracji, wygładzania i cięcia betonu, a od 1994 roku również sprzęt do zagęszczania. Produkty ENAR sprzedawane sa na pięciu kontynentach w tym również poprzez spółki zależne w Polsce, Niemczech, Francji i Meksyku.