Tech-Parts oferuje maszyny i narzędzia budowlane oraz części zamienne do maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. JCB, Case IH, CAT, Volvo, Komatsu, Manitou, Belle, Wacker, Enar, Atlas Copco, Stayer, Yato.

Młoty hydrauliczne

JCB to największa firma prywatna w Wielkiej Brytani i jeden z największych producentów sprzętu budowlanego na świecie. Szeroka oferta młotów wyburzeniowych JCB umożliwia dobór odpowiedniego urządzenia które może współpracować zarówno z maszynami JCB jak i innymi maszynami. Młoty mają zastosowanie w pracach drogowych, budowlanych, wyburzeniowych i górnictwie. Do każdego z tych zastosowań można dopasować odpowiedni rodzaj młota. Urządzenia te posiadają doskonały wskaźnik mocy do masy. Młoty sa fabrycznie nowe, obowiązuje roczna gwarancja, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Młoty serii HM charakteryzują się:
· wysoką jakością
· niskim poziomem wibracji
· niskim poziomem hałasu
· tylko jeden punkt smarowniczy

Młoty hydrauliczne posiadają w komplecie:
· płytę adaptacyjną
· komplet przewodów
· 2 groty (szpicak, przecinak)
· smarownica lub system automtycznego smarownia Autogrease (od modelu HM860Q)
· smar w tubie do młotów

Arrowhead Rockdrill jest wiodącym brytyjskim producentem młotów wyburzeniowych pracujących na nośnikach (koparkach kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarkach, minikoparkach i miniładowarkach) wszystkich producentów. Poprzez doświadczenie ponad 20 lat obecności na rynku Arrowhead Rockdrill stał się światowej klasy producentem hydraulicznych młotów wyburzeniowych, zaopatrza w młoty dużych producentów maszyn budowlanych, takich jak np. Terex, czy Ammann, a w Wlk. Brytanii obsługuje 45% rynku.

Młoty Arrowhead wyróżniają się wysoką siłą uderzenia (potwierdzoną niezależnymi pomiarami) przy zachowaniu niskiej wagi młota, co jest gwarancją szybkiej i sprawnej pracy. Dzięki temu można wykorzystać młoty Arrowhead o niższej wadze do wykonywania
poważniejszych zadań. Młoty są fabrycznie nowe, obowiązuje roczna gwarancja, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Młoty serii S charakteryzują się:
· niskimi kosztami eksploatacji
· wysoką jakością przy niskiej cenie
· niskim poziomem hałasu
· niskim poziomem wibracji
· bezobsługowe (nie ma potrzeby uzupełnian akumulatora gazowego)
· tylko jeden punkt smarowniczy

Młoty hydrauliczne posiadają w komplecie:
· płytę adaptacyjną
· komplet przewodów
· jeden grot
· smar w tubie do młotów