Tech-Parts oferuje maszyny i narzędzia budowlane oraz części zamienne do maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. JCB, Case IH, CAT, Volvo, Komatsu, Manitou, Belle, Wacker, Enar, Atlas Copco, Stayer, Yato.

Wiertnice do koparek

JCB to największa firma prywatna w Wielkiej Brytani i jeden z największych producentów sprzętu budowlanego na świecie. JCB to także producent osprzętów do maszyn. Wiertnice JCB zwiękaszają zakres zastoswań maszyn budowlanych i dają duże możliwości wiercenia w różnych typach podłoża.

Charakterystyka:
· maksymalny moment wiercenia od 1 500 do 6 000 Nm
· mocowanie wiertła sześciokąt 50 mm
· szeroki zakres wierteł 150 - 900 mm, w wersjach standardowych i heavy dyty do najcięższych prac
· możliwość wiercenia w: ziemi, glinie, betonie, bitumie i w większości pękających skał
· wymienne zęby i wiertła pilotujące zapewniajace wydłużoną trwałość
· do minikoparek, miniładowarek, koparko-ładowarek i nośników teleskopowych

DIGGA to austarlijska firma założona w 1981 roku i zajmująca się produkcją najwyższej jakości osprzętów do maszyn budowlanych i górniczych, które zaspokajają nawet najbardziej wymagających klientów. Digga otrzymało wiele nagród, uznawane jest za nowatorskie propozycje, wiodące projekty i jakość wykonania.

Wiertnice ziemne Digga to urządzenia wyprodukowane w 100% w Australii przez firmę o 26-letnim doświadczeniu w zakresie projektowania i technologii konstrukcji wiertniczych. Wiertnice z napędem planetarnym o wysokim momencie obrotowym to narzędzia o najwyższym standardzie, wytworzone z najwyższej jakości materiałów. Oferta Digga obejmuje najszerszy zakres dostosowany do twoich indywidualnych wymagań. Od lekkich przemysłowych do przystosowanych do pracy przy dużych obciążeniach. Dostępne są świdry ziemne o cięciu pojedynczym i podwójnym, typu Fully-Flighted oraz wykonywane na specjalne zamówienie.

Charakterystyka:
· maksymalny moment wiercenia od 1 197 do 300 000 Nm
· mocowanie wiertła sześciokąt lub kwadrat
· szeroki zakres wierteł 150- 1500mm
· możliwość wiercenia w ziemi, glinie, betonie, bitumie i w większości pękających skał
· wymienne zęby i wiertła pilotujące zapewniajace wydłużoną trwałość
· do maszyn od 0,75 t do 60 t i powyżej